športove stávky Bet365

Etická komisia Fify odporučila dvojročný zákaz všetkých futbalových aktivít pre bývalého nemeckého prezidenta FA Wolfganga Niersbacha za údajný úplatok, ktorý bol uhradený na zabezpečenie práva hostiť Majstrovstvá sveta v roku 2006. Niersbach, člen Fifa rady, odstúpil od svojej funkcie v novembri a vyhlásil, že prevzal “politickú zodpovednosť” za škandál, ale poprel akékoľvek osobné pochybenie.

Fifa je šéf etiky Dr Cornel Borbély začal vyšetrovanie v marci a športove stávky Bet365 poslednom mesiac postúpil o svojej správe rozhodcovskej komore, ktorá sa teraz rozhodla pokračovať v “formálnom rozhodcovskom konaní proti pánovi Niersbachovi” .Mojte ženu, ktorá má za sebou storočie patriarchátu vo Fife Read more

Borbély požiadal o dvojročný zákaz a pokutu vo výške 21 000 libier za porušenie štyroch článkov etického kódexu FIFA. Rozhodnutie pokračovať v tomto športove stávky Bet365 prípade prijal podpredseda panelu pre etiku , Alan Sullivan a Niersbach môžu teraz požiadať o vypočutie a nd predložiť svoje vlastné dôkazy. Platba v centre sporu bola športove stávky Bet365 vykonaná v roku 2005, kedy bol Niersbach výkonným podpredsedom nemeckého organizačného výboru pre svetový pohár v roku 2006.Vždy tvrdil, že je súčasťou dohody o financovaní FIFA, aby odomkli grant vo výške 173 miliónov GBP na výstavné náklady Svetového pohára. Ale v správe nemeckého časopisu Der Spiegel z roku 2015 sa tvrdí, že ide o splácanie úveru ktoré urobil bývalý šéf Adidas Robert Louis-Dreyfus, aby podpísal voličov, aby si vybrali Nemecko, keď bolo rozhodnutie prijaté v roku 2000. Obvinenia z korupcie obklopujú tento hlas od okamihu, keď sa stalo známe, že delegát Oceánie Charlie Dempsey sa zdržal vo finálovom kole. Nový Zélander mal hlasovať za Južnú Afriku, ktorá by to urobila 12-12, pričom hlasoval odovzdanému prezidentovi Fify Sepp Blatterovi, ktorý chcel vziať Svetový pohár do Afriky.

Dempsey povedal, že sa zdržal hlasovania kvôli “netolerovateľnému tlaku”, ktorý dostal pod oba nemecké a juhoafrická ponuka. ako sa objavili správy v športove stávky Bet365 nemeckých médiách, ktoré sa zdá, že sa snaží vláda a vedúce domáce podniky ovplyvnili voličov FIFA z Ázie s predajom zbraní a komerčnými investíciami.

Niersbach, v súčasnosti 65 rokov, vždy dôrazne obhajoval svoje akcie a ponuku výboru a zostal prominentný na Fife, vrátane minuloročného kongresu v Mexiku City.

Niersbach je tiež členom výkonného výboru Uefa a Uefa vydal vyhlásenie, ktoré znie: “Uefa vzala na vedomie otvorenie konania Fifa Etic Committee proti pánovi Niersbachovi a bude pozorne sledovať vývoj v v tomto ohľade.V tomto štádiu konania nie sú žiadne športove stávky Bet365 ďalšie pripomienky. “